Novinky

10 dôvodov, prečo si vybrať bývanie Panské pole

V živote každého z nás raz príde chvíľa, kedy budeme hľadať nové bývanie. Je to veľký životný krok, ktorému treba venovať čas, aby finálne rozhodnutie vyhovovalo vám, aj vašej rodine.

Keďže ste zavítali na našu stránku, pravdepodobne aj vy práve hľadáte nové priestory na bývanie. Projekt Panské pole poskytuje ideálnu príležitosť na kúpu nového bytu či domu, kde nájdete domov, po ktorom túžite.

Možno sa pýtate, prečo by ste ako lokalitu svojho nasledujúceho bydliska mali zvoliť práve Panské pole. Ďalej v článku nájdete 10 dôvodov, vďaka ktorým vás bývanie v tomto projekte neďaleko Nitry naplní radosťou.

 

#1 Krásna architektúra

Z projektu Panské pole už pri prvom pohľade vyžaruje pocit moderného a pokojného bývania. Tento efekt sa dá pripísať architektonickému riešeniu najvyššej kvality. Za jeho prípravu je zodpovedné IN STYLE STUDIO inžiniera architekta Petra Džermanskeho. Panské pole bolo navrhované tak, aby svojim štýlom zapadlo do pekného prírodného prostredia, ktoré mesto Vráble svojim obyvateľom ponúka.

„Požiadavkou na vytvorenie komplexného urbanistického návrhu novej ucelenej obytnej štvrte mesta Vráble Panské pole mi developer vložil do rúk dôveru, ktorá ma motivovala, a ktorú som sa snažil nesklamať.“ – Ing. arch. Peter Džermanski

 

#2 Komunitné bývanie

V poslednej dobe sa do popredia dostáva myšlienka komunitného alebo susedského bývania. Jej princíp spočíva v cielenom umiestňovaní vybraných prvkov v rámci projektu, ktoré obyvateľov motivujú k spoločnému tráveniu času a skupinovým aktivitám. 

Ide napríklad o priestory, ako park či detské ihrisko, ktoré poskytujú príležitosť na pohodlné stretnutie so susedmi. Projekt Panské pole bol vyvíjaný práve s cieľom vybudovania bezpečnej a príjemnej komunity ľudí, vďaka čomu sa môžete tešiť na dobré susedské vzťahy a celkovú radosť z bývania.

 

#3 Tichá lokalita

Ruch veľkomesta neláka určite každého. Mnohí z nás si radšej viac užívajú pokojnú a tichú atmosféru v obklopení prírody. Panské pole sa vďaka svojej lokalite na okraji mesta Vráble môže pochváliť práve kombináciou tichého prostredia a pohodlnému prístupu ku všetkému, čo patrí k plnohodnotnej občianskej vybavenosti.

Rieka Žitava a Vrábeľské vinohrady tvoria nádherné prostredie na prechádzky, vhodné pre rodiny s menšími deťmi alebo seniorov. Naopak, športovci určite ocenia tartanový bežecký okruh a kilometre cyklotrás v malebnom prostredí prírody v okolí mesta Vráble.

 

#4 Skvelá dostupnosť

Pokojná atmosféra v okolí bývania prichádza častokrát na úkor dostupných služieb. V prípade Panského poľa sa toho obávať nemusíte. Všetko, čo môžete očakávať od občianskej vybavenosti zabezpečujúcej každodenné potreby, máte priamo z domova dostupné pešo do niekoľkých minút. 

5-minútová prechádzka vám stačí na to, aby ste sa dostali do Tesca, nákupného strediska, priemyselného parku alebo materskej školy. Mestský úrad a zdravotné stredisko sú o niečo ďalej, no aj napriek tomu vám cesta nezaberie viac ako 10 minút. V prípade, že by sa vám predsa len chcelo ísť do väčšieho mesta, cesta autom do Nitry vám zaberie len 20 minút.

 

#5 Detské ihrisko

Developer projektu myslel aj na rodiny s deťmi, ktoré často vyhľadávajú pokojné prostredie na okraji mesta. Priamo v Panskom poli bude preto detské ihrisko, kde budete môcť spoločne s vašimi deťmi a kamarátmi zo susedstva tráviť čas na čerstvom vzduchu. A tento cenný aspekt bývania viete dosiahnuť na okolí  len a len tu, na Panskom poli.

Opäť je to odkaz na myšlienku komunitného bývania, s ktorou bol tento projekt vyvíjaný. Veď z pohľadu rodiča nie je nič lepšie než prostredie, kde bude jeho dieťa tráviť čas v bezpečí a s dostatkom priestoru pre pohyb a zábavu.

 

 

#6 Atraktívne ceny

Cenová dostupnosť je v dnešnej dobe jedným z hlavných problémov, na ktoré narazíte pri hľadaní nového bývania. Vo veľkomestách sa ceny bytov aj domov pohybujú na neprimerane vysokej úrovni. Naopak, odľahlé lokality zase neposkytujú dostatočne moderné vybavenie a služby. 

Výhodou Panského poľa z viacerých uhlov pohľadu je, že neleží priamo v centre mesta. To sa premietlo aj do nižšej obstarávacej ceny pozemkov na ktorých projekt stojí. Vo finále to znamená, že ceny bývania v projekte nie sú tak vysoké, ako by ste ich  očakávali pri takto kvalitatívne obdobnom projekte. Atraktivitu projektu zvyšuje aj to, že pri kúpe bývania si dokonca môžete vybrať medzi variantmi financovania.

 

#7 Prémiové materiály

Vysoká kvalita práce hlavného architekta sa prejavila nielen na elegantnom dizajne obytných priestorov v Panskom poli, ale aj na špičkových materiáloch použitých pri výstavbe. Po kvalitatívnej stránke sú domy aj byty na úrovni, ktorá zaručí jednak vašu spokojnosť s bývaním, ale aj investičný potenciál kupovanej nehnuteľnosti. 

Projekt je prispôsobený aj narastajúcim nárokom na ekologické aspekty každodenného života. Budovy sú navrhnuté tak, aby boli energeticky úsporné aj za pomoci využitia zelených zdrojov.

 

#8 Dôveryhodný developer

Za projektom Panské pole stojí transparentne developer HBE Property, s.r.o., s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti realizácie projektov zameraných na nehnuteľnosti, poľnohospodárstvo či využitie obnoviteľných zdrojov. Vďaka tomu je komplex premyslený do najmenších detailov. Developerský tím myslel naozaj na každú oblasť života potenciálnych obyvateľov, a preto vám Panské pole dokáže poskytnúť bývanie, aké vo Vrábľoch inde nenájdete.

Vrábeľčania tiež určite poznajú v osobe pána Solára (konateľ developera) človeka, ktorý stojí za úspešným príbehom obnovy miestneho poľnohospodárskeho družstva. To poskytuje zamestnanie pre ľudí v blízkom okolí a úspešne sa pasuje s priamym predajom svojich chutných výrobkov cez sieť inovatívnych automatov. Viac na stránke www.ahafarma.sk

 

 

#9 Ukážkový byt – Showroom

Pre záujemcov o bývanie v Panskom poli máme pripravený ukážkový byt, v ktorom sa budete môcť na vlastné oči presvedčiť o kvalitách celého komplexu. Prehliadka Showroomu je prvým krokom pri vybavovaní kúpy bytu či domu patriaceho do projektu Panské pole. 

Stretnete sa tu s našim predajcom, ktorý vás ochotne oboznámi so všetkým, čo k životu v tomto modernom a elegantnom komplexe patrí. Ak máte záujem, pokojne sa môžete prejsť virtuálnym ukážkovým bytom hneď teraz, aby ste získali aspoň čiastočnú predstavu o kráse, ktorá na vás v Panskom poli čaká.

 

#10 Dozviete sa v Showroome

Zaujal vás projekt Panské pole a zvažujete bývanie práve v tomto komplexe na okraji mesta Vráble? V tom prípade neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie priamo v Showroome. Okrem toho, že naživo uvidíte príjemné prostredie a vysokú úroveň celého projektu, prezradíme vám aj 10. dôvod, prečo si Panské pole hneď zamilujete.

 

Ďalší článok: Investície do udržateľného domova sú kľúčové
Tichá
lokalita
Atraktívne
bývanie
Spolupráca
s architektom
Showroom
vo Vrábľoch