O projekte

Atraktívne bývanie vo Vrábľoch

Domov. Miesto, kde sa stále vraciame, dáva nám pocit istoty, bezpečia a rodinnej pohody. Doma sme tam, kde vyrastajú naše deti. Kde sa stretávame s rodinou a priateľmi. Kde je priestor na to, aby sme si s blízkymi užili každú voľnú chvíľu. Miesto, kde si vieme vytvoriť dostatok času na všetko, čo máme radi.

Domov je jednoducho miesto, ktoré vytvárame s láskou a miestom, kde žijeme s radosťou.

Nová komplexná mestská štvrť Panské pole je skvelým miestom pre váš život so všetkým, čo k tomu patrí. Citlivo a rozumne navrhnuté architektonické riešenie ponúka moderné a originálne bývanie bez kompromisov.

Koncept esteticky zapadá do lokality obklopenej zástavbou rodinného typu. Materiálovo i energeticky rešpektuje zásady ekológie, kladie dôraz na minimalizácie uhlíkovej stopy, využíva zdroje zelených energií a ďalšie úsporné riešenia šetrné k životnému prostrediu. Vráble sú mestom s rozvinutými prvkami občianskej vybavenosti a dobrou infraštruktúrou. Vďaka neustále sa rozrastajúcemu priemyselnému parku vo Vrábľoch, ale aj v širšej priemyselnej zóne, ponúka dostatok pracovných príležitostí.

Panské pole ponúka viac než bývanie, ponúka vám domov, kde vás bývanie bude baviť. Stačí si vybrať.

 

Prečo Panské pole?

  • Bývanie s investičným potenciálom
  • Ponúka spojenie mestského života s komfortom života na vidieku
  • Citlivo a rozumne navrhnuté architektonické riešenia v poctivom remeselnom vyhotovení
  • Jedinečná tichá a bezpečná lokalita
  • Kompletná občianská vybavenosť
  • Výborná infraštruktúra
  • Atraktívne a bezpečné prostredie s moderným detským ihriskom obklopeným zeleňou
  • Výnimočný pocit súkromia

 

Developer

HBE Property, s.r.o., JUDr. Erik Solár

HBE Property, s.r.o. patrí do slovenskej investično – podnikateľskej skupiny, ktorá už od roku 2008 prináša inovatívne riešenia a realizuje projekty v oblasti nehnuteľností, obnoviteľných zdrojov energie, poľnohospodárstva, ako i výroby a distribúcie prémiových farmárskych produktov pod značkou AHA farma.

Dynamický a skúsený projektový tím vám ponúka Panské pole ako progresívny, technologicky a esteticky vyspelý, do najmenších detailov doriešený koncept novej mestskej časti vo Vrábľoch. Obytná štvrť Panské Pole je starostlivo premyslený komplex v každom funkčnom i estetickom detaile. Zladený do jedného celku. Bez kompromisov. Tak, aby ponúkol skvelé miesto pre bývanie, po akom ste vždy túžili.

Architekt

IN STYLE STUDIO, Ing. arch. Peter Džermanski

Rád pracujem na neobyčajných projektoch, ktoré majú zmysel. Považujem ich za veľkú výzvu, ku ktorej je nutné pristupovať pokorne, zodpovedne, s maximálnou profesionalitou a invenciou.  Požiadavkou na vytvorenia komplexného urbanistického návrhu novej ucelenej obytnej štvrte mesta Vráble Panské pole mi developer vložil do rúk dôveru, ktorá ma motivovala a ktorú som sa snažil nesklamať.

Mám za to, že spoločným úsilím sa nám podarilo túto myšlienku zo zadania pretransformovať na zaujímavú a netradičnú mestskú časť,  ktorá vytvorí jej obyvateľom miesto, kde sa im bude nielen dobre bývať a žiť, ale bude ich skutočným novým domovom.

Projektant

Ing. Peter Candrák

Predstavy architekta pretvorím do technickej reči s rešpektovaním technických požiadaviek a podmienok realizovateľnosti. Ako projektant stavby koordinujem  jednotlivé spracovateľské časti projektovej dokumentácie, ako aj zosúladenie riešení vnútorných rozvodov, vykurovania, požiadaviek požiarnej bezpečnosti stavby.

Zároveň zodpovedám za realizovateľnosť komplexného riešenia, dbám na ekonomické hľadisko a splnenie všetkých požiadaviek  na stavby, vyplývajúcich zo Stavebného zákona.

Som presvedčený, že všetky výzvy a úlohy,  ktoré pred nami v súvislosti s projektom a ním riešenými stavebnými objektmi stáli, sa podarilo zvládnuť k plnému komfortu a bezpečnosti ich budúcich obyvateľov.

Máte záujem o viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať Pozrieť kontakty
Tichá
lokalita
Atraktívne
bývanie
Spolupráca
s architektom
Showroom
vo Vrábľoch