Novinky

Slávnostné uloženie prvej tvarovky projektu Panské pole

Projekt Panské pole prekonal dôležitý míľnik, ktorým bolo slávnostné uloženie prvej tvarovky. Výstavba novej komplexnej mestskej štvrte kombinujúcej výhody života v meste a komfort vidieka je tak oficiálne zahájená a už teraz získava svoje reálne kontúry. Všetci, ktorí sa rozhodnú pre tento projekt, tak nekupujú žiadny „sen na papieri“, ale vysnívané bývanie meniace sa na skutočnosť.

panske pole tvarovka

Slávnostné uloženie prvej tvarovky

Sme hrdí, že sa môžeme pochváliť slávnostným uloženým prvej tvarovky, ktorá predstavuje nielen dôležitý míľnik projektu Panské pole, ale je pre nás dôležitým záväzkom do budúcnosti. Záväzkom kvalitne vyhotovenej stavby, ktorá sa pre mnohé rodiny stane domovom a ponúkne im všetko, čo si len môžu od moderného bývania priať. V tichej a bezpečnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou sa tak oficiálne začala stavba projektu ponúkajúceho ideálnu kombináciu výhod mestského a vidieckeho bývania.

Používame energeticky úsporné tvarovky Durisol

Keďže nám nie je jedno, z akých materiálov staviame, rozhodli sme sa pre vysoko ekologické a energeticky úsporné tvarovky Durisol, ktoré sú 100 % recyklovateľné. Okrem toho, že sú šetrné voči životnému prostrediu, ich vlastnosti ich priam predurčujú na použitie pri nízkoenergetických stavbách.

Správy o stúpajúcich cenách energií vás už nemusia desiť, pri projekte Panské pole nám maximálne záleží na energetickej efektivite a tomu sme prispôsobili aj výber ďalších stavebných materiálov. Spoľahnite sa preto nielen na kvalitu spracovania a pohodlné bývanie, ale aj vysokú energetickú úsporu.

 

Kvalitné materiály aj precízna práca

Uvedomujeme si, že nie je dôležitý len výber tých najkvalitnejších stavebných materiálov, ale aj technologické postupy realizácie stavby. Dostatočne vyzretá základová doska je nevyhnutným predpokladom na to, aby celá stavba dosahovala veľmi vysokú kvalitu. Dbáme na každý jeden detail a tak sa môžete spoľahnúť na to, že výsledkom bude kvalitné a energeticky úsporné bývanie v krásnom prostredí. Spoznajte projekt Panské pole bližšie a zistite, ako bude vyzerať nová obytná štvrť vo Vrábľoch. 

Tichá
lokalita
Atraktívne
bývanie
Spolupráca
s architektom
Showroom
vo Vrábľoch