Novinky

10 dôvodov prečo si vybrať bývanie Panské pole

Domov je miesto, ktoré vytvárame s láskou a miestom, kde žijeme s radosťou. Panské pole ponúka viac než bývanie, ponúka vám domov, kde vás bývanie bude baviť.

V živote každého človeka sú obdobia, v ktorých potreba bývania rezonuje výraznejšie a okolnosti ho nútia hľadať odpovede na viaceré otázky súvisiace s bývaním. Pri úvahách o reálnom riešení stoja potenciálni záujemcovia zvyčajne pred dôkladným zhodnotením všetkých pre a proti a pri rozhodovaní zohrávajú dôležitú úlohu nielen racionálne, ale aj emocionálne aspekty.

 

1) Skvelá dopravná dostupnosť

Asi sa zhodneme, že dostupná dopravná infraštruktúra je v dnešnej dobe kľúčovým bodom občianskej vybavenosti. Mať všetko na dosah – pár minút chôdze, bicyklom alebo motorovým vozidlom, zároveň však v bezpečnej a pokojnej lokalite obklopenej zeleňou, vytvárajú dokonalý priestor pre pokojné bývanie.

Koncept bývania Panské pole sa ako nová mestská štvrť takouto výbornou dopravnou dostupnosťou vyznačuje. Spojovacia komunikácia lokality s priemyselným parkom skráti čas potrebný na cestu z a do práce na minimum a ponúka tiež pohodlný prístup ku dôležitým prvkom občianskej vybavenosti (čerpacie stanice, hypermarket, škola, úrady, nové plánované nákupné centrum Žitavia).

 

2) Bezpečná lokalita

Obrovským benefitom pre rodiny s deťmi je napojenie lokality na chodník popri nábreží rieky Žitava s premostením rieky novovybudovanou lávkou (práve vo výstavbe). Presun z domova priamo do školy, či na nákup potravín sa tak stáva príjemnou prechádzkou a to bez nutnosti prechádzať cez pozemné komunikácie s prehustenou premávkou.

 

3) Detské ihriská

Bezpečné okolie a plochy určené pre detské ihriská vytvárajú priestor pre dostatok pozitívnych podnetov z príjemného prostredia s možnosťou sociálnych interakcií s rovesníkmi pri hrách. Zároveň tiež vytvára priestor pre komunitné bývanie a rozvíjanie dobrých susedských vzťahov.

 

4) Komunitné bývanie

Komunitný život ako súčasť moderného životného štýlu sa uplynulé roky stal takpovediac fenoménom hlavne pri preferenciách mladších generácií. Celková harmónia výstavby a jej okolia, rozvoj komunitného života či presvedčenie, že rodiny a deti potrebujú svoj priestor, sú základom filozofie „fine living“– po našom atraktívneho bývania, ktoré Panské pole určite ponúka.

 

5) Blízkosť prírody a možnosti športového vyžitia

Ďalším z benefitov lokality je blízky dosah prírody a množstvo parkovej zelene.

V pešej dostupnosti sa nachádza neregulovaná časť rieky Žitava, ktorej meandre poskytujú takmer nedotknutý biotop pre mnohé druhy chránených rastlín a živočíchov. Lokalita ponúka tiež mnohé možnosti športového vyžitia, či už je to beh, cyklistika alebo korčuľovanie chodníkom po hrádzi, prípadne športová zóna s multifunkčným športoviskom či futbalovým ihriskom.

 

Okrem vyššie spomenutých benefitov, ktoré zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri rozhodovaní, či už v emocionálnom, ale aj racionálnom aspekte, sú bytové jednotky projektu Panské pole navrhnuté tak, aby ponúkli moderné a originálne bývanie s množstvom ďalších výhod a benefitov, ktoré uľahčia život.

 

6) Nadčasová, moderná architektúra

Pri dosiahnutí vysokej úrovne celkovej atmosféry bytov bol už pri ich projektovaní kladený dôraz na priestranné a rozumne navrhnuté presvetlené interiéry s prvkami smart home. Koncept nízkopodlažných bytových domov esteticky zapadá do lokality obklopenej zástavbou rodinného typu. Materiálovo i energeticky rešpektuje zásady ekológie, kladie dôraz na minimalizácie uhlíkovej stopy, využíva zdroje zelených energií a ďalšie úsporné riešenia šetrné k životnému prostrediu. Navyše ponúkajú byty na II. NP so svetelnou výškou až 370 cm priestor pre vyvýšené mezonetové riešenia. Súčasťou každého bytu je priestranná loggia.

 

7) Pracovné príležitosti

Vďaka neustále sa rozrastajúcemu priemyselnému parku vo Vrábľoch, ale aj v širšej priemyselnej zóne, ponúka lokalita dostatok pracovných príležitostí.

 

8) Investičný potenciál

Pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti zohráva nepochybne dôležitú úlohu aj zohľadnenie jej podoby a života v nej o niekoľko rokov. Pri bytoch alebo domoch v lukratívnych lokalitách je vysoký predpoklad, že ceny nehnuteľností môžu za niekoľko rokov vzrásť aj o niekoľko tisíc eur.

 

9) Developer a architekt

HBE Property, s.r.o. patrí do slovenskej investično – podnikateľskej skupiny, ktorá už od roku 2008 prináša inovatívne riešenia a realizuje projekty v oblasti nehnuteľností, obnoviteľných zdrojov energie, poľnohospodárstva, ako i výroby a distribúcie prémiových farmárskych produktov pod značkou AHA farma. Obytná štvrť Panské Pole je aj vďaka dôkladnému technickému a architektonickému spracovaniu  starostlivo premyslený komplex v každom funkčnom i estetickom detaile.

 

10) Showroom

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. To ako sa dá štýlovo zariadiť budúce bývanie si môžete pozrieť v našom showroome, kde vás radi privítame a prezradíme zvyšné benefity. 

Tichá
lokalita
Atraktívne
bývanie
Spolupráca
s architektom
Showroom
vo Vrábľoch